BIONET очима діабетолога
Цукровий діабет - порушення обміну речовин, при якому організм людини не може нормально засвоювати цукор (глюкозу), внаслідок чого підвищується рівень цукру в крові. Симптоми цукрового діабету: сильна спрага, велика кількість виділюваної сечі; слабкість, стомлюваність; шкірний свербіж, рецидивуючі шкірні інфекції; погане загоєння ран; повторювані інфекції сечових шляхів; втрата апетиту, нез'ясовне зниження маси тіла.
Глюкоза є основним джерелом енергії. Однак для того, щоб глюкоза змогла потрапити в клітини, необхідний гормон, що виділяється підшлунковою залозою, - інсулін.
Діючи на рецептори (спеціальні структури на поверхні клітин, що реагують на гормони), інсулін сприяє потраплянню глюкози в клітини, тобто він є як би «ключем». При підвищенні цукру в крові (наприклад, після їжі) у здоровому організмі утворюється більше інсуліну, глюкоза поглинається клітинами і рівень її в крові знижується, а клітини забезпечуються необхідною енергією.
При діабеті має місце абсолютна (коли клітини підшлункової залози не виробляють інсулін) або відносна (коли інсуліну, що виробляється недостатньо для потреб організму) недостатність інсуліну.
Відповідно виділяю два типи цукрового діабету
1. Цукровий діабет 1-го типу («юнацький діабет») розвивається, як правило, у молодих людей, на тлі нормальної маси тіла. При цьому клітини підшлункової залози, які виробляють інсулін, руйнуються, інсуліну утворюється мало або зовсім не утворюється, внаслідок чого організм не може засвоювати цукор в крові: клітини не отримують енергії і залишаються «голодними», а в крові рівень цукору залишається високим. Єдиним методом лікування таких хворих є довічне підшкірне введення інсуліну, який всмоктується в кров і надає свою дію.
2. Цукровий діабет 2-го типу (діабет дорослих), як правило, розвивається в зрілому і літньому віці, на тлі надлишкової маси тіла. При такому діабеті власний інсулін виробляється, але виробляється «неправильно», тобто організм уповільнено і недостатньо реагує на надходження глюкози в кров і інсуліну недостатньо для засвоєння всієї отриманої глюкози.
Іншим механізмом розвитку є неспроможність м'язових і жирових клітин використовувати весь виділений інсулін. Цей стан несприйнятливості клітин до нормальної кількісті інсуліну називається інсулінорезистентністю. Для цукрового діабету 2-го типу більш характерна спадкова схильність.
Найбільшу роль відіграє зміна способу життя. Одним з елементів є харчування. Необхідна у цьому разі дієта повинна означати отримання організмом індивідуальної необхідної кількості вуглеводів і енергії, що ми рекомендуємо досягти дробовим харчуванням (5-6 прийомів їжі в маленьких кількостях). Істотним є збільшення прийому клітковини (щоденна рекомендована доза 5-6 грам). Для цього добре підходить наша Фруктова клітковина, яка при щоденному прийомі мінімум 5-6 таблеток (6 таблеток = 1 граму клітковини) добре доповнює наше харчування. Харчування, багате клітковиною, добре впливає і на лікування проблем надмірної кількості жиру в крові. Другим важливим елементом лікування є рух і фізкультура, яким треба приділяти на тиждень хоча б 1,5-2 години. Якщо зі зміною способу життя бажаний рівень цукру в крові не досягається, тоді треба починати лікування антибіотиками, в окремих випадках — інсулінову терапію. Але і в таких випадках лікування може хорошо доповнити продукція ВIONET.
За допомогою систематичного прийому чаю BIONET (Biyovis), виводяться шлаки і отруйні речовини, у багатьох хворих вдалося знизити рівень цукру в крові і в окремих випадках знизити дозу інсуліну. В стабілізації рівня цукру в крові важливу роль може грати і регулярне застосування Лукаб-Магнатора, який покращує обмін речовин в клітинах, насичує їх киснем і виводить шлаки. Лукаб-Магнатор прекрасно застосовується при високому тиску у хворих на цукровий діабет, а також для вирішення проблем кровообігу при звуженні судин. При ожирінні вкрай необхідно зниження ваги.
Для досягнення бажаного ваги, крім дієти і фізкультури, ефективним доповненням може бути Чайний збір + Фруктова клітковина програми «Ригех-1 фаза - для ОЧИЩЕННЯ кишечника і крові».
Найголовніше в профілактиці ускладнення цукрового діабету — це підтримання необхідного] рівня цукру в крові. Частота виникнення хвороби серця і судин у хворих на цукровий діабет у 2-3 рази більше, а у 40% хворих треба розраховувати на виникнення інфаркту. Зміна дрібних судин, пошкодження нервових закінчень сітківки ока приводить до сліпоти, зміна судин нирок - до ниркової недостатності, а судин кінцівок - до ампутації цих кінцівок.
Оксидативні стреси і вільні радикали відіграють важливу роль у змінах, що відбуваються в судинах. Ці процеси можна призупиняти або сповільнювати шляхом прийому антиоксидантів. Тому препарати BIYOVIS, що містять антиоксиданти можуть грати важливу роль в профілактиці ускладнень і в їх лікуванні. Вітамін Е, селен, бета-каротин, що містяться в Оптивіт, 4 види антиоксиданту в таблетці Чорниці, зелений чай у капсулі Санавіта — всі вони постійно підтверджують право на свою участь в лікуванні.
Хотілося б також звернути увагу на препарат Макс Імун, в якому міститься гриб Shitake - добре впливає на вироблення інсуліну, підтверджене дослідженнями. Життя багатьох чоловіків затьмарюють сексуальні проблеми. Викликані цукровим діабетом зміни судин і нервові розлади призводять до проблем з ерекцією, яким в свою чергу чудово допомагає Грін Сутра і Простосан.
Вміст в Активному бальзамі екстракт Гінгко Білоба покращує кровообіг, запобігає розвитку тромбозів, добре діє при лікуванні звужень судин кінцівок і крім цього ефективно доглядає за сухою, потрісканою шкірою ніг хворих на цукровий діабет. У місцевому лікуванні грибкових захворювань у хворих на діабет можна застосовувати і Антибактеріальне мило BIONET, а для загального лікування - Комбуху і Лікарап.
Хворих на діабет часто переслідують хвороби ясен (наприклад: запалення ясен, пародонтоз). Ефективно при цих проблемах застосування продукції по догляду за порожниною рота: Еліксир, Зубний гель, які мають протизапальну, антибактеріальну і кровозупинну властивості.
На підставі мого досвіду, продукція BIYOVIS прекрасно застосовується для поліпшення якості життя як додаткова терапія для хворих на цукровий діабет.
доктор Чечеі Дьендьі,
діабетолог, Угорщина