НОНІ (в капс)
45г / 90 капс.
Склад
желатинова капсула, екстракт ноні (50%), імбир, йодид натрію.
Спосіб застосування
дорослим по 1 капсулі 3 рази в день після їжі, запиваючи великою кількістю води.
Протипоказання: при вагітності.
Ноні (Morinda citrifolia) – це унікальний фрукт до складу якого входять близько 100 необхідних для правильного функціонування організму речовин: вітаміни С, А, Е,В1, В2, В6 і В12, фолієва кислота, біотин, ніацин, пантотенова кислота; мікроелементи: залізо, молібден, натрій, кальцій, магній, фосфор, хлорид натрію; амінокислоти: аспарагінова кислота, серин, треонін, пролін, гліцин, лейцин, валін, лізин, аргінін, гістидин, триптофан, фенілаланін, цистин, ізолейцин, тирозин. А також ненасичені жири, алкалоїди та флавоноїди.
Основні біологічні властивості Ноні
Стійкість до зовнішніх впливів і засвоюваність організмом на клітинному рівні. Це імуномодулятор, відновлює захисні сили організму і його опірність до захворювань і несприятливих чинників навколишнього середовища. Завдяки флавоноїдам, Ноні має антиоксидантну властивість, що перешкоджає утворенню вільних радикалів і блокують формування онкоклеток. Капсули Ноні мають протизапальну дію, знеболюючі і загальнозміцнюючу. Активізують обмінні процеси в клітинах, усувають алергію, підвищують розумову і фізичну активність, підтримують здоров'я судин і суглобів.
Імбир, насправді універсальні ліки. В основному у медицині використовується корінь. Тут містяться ефірне масло (3%), вітаміни А, В1, В2 і С; мікроелементи: цинк, натрій, калій, залізо, солі магнію і фосфору, кальцію. Також у складі кореня імбиру знаходяться дуже важливі для людського організму амінокислоти: триптофан, треонін, лейзін, метіонін, фенилалин, валін. Тому його спектр лікувальних властивостей дуже широкий: протизапальну, спазмолітичну, знеболюючу, розсмоктуючу, потогінний, тонізуючу, підвищує імунітет, захищає від паразитів. Також покращує секрецію шлунка, апетит, зменшує рівень холестерину в крові, знижує артеріальний тиск, знімає всі симптоми «морської хвороби». Імбир використовують при простудних захворюваннях при ниркових, жовчних, кишкових кольках, покращує зір і пам'ять.
Йодид натрію впливає на синтетичну функцію (утворення гормонів щитовидної залози, гальмує утворення тиреотропного гормону передньої частки гіпофіза (гормони, регулюючі функції щитовидної залози), рефлекторно підвищує секрецію бронхіальних залоз (відділення мокротиння), має протеолітичні (розщеплюють білки) властивостями. Ще важливою властивістю натрію йодиду є його здатність попереджувати накопичення радіоактивного йоду в щитовидній залозі.