ЧАЙНИЙ ЗБІР Лапачо
20 пак х 2г в картонній упаковці
Склад
Lapacho (Tecome) - 60%, квіти ромашки, кориця, гвоздика.
Спосіб застосування
опустити в чашку 1 фільтр і залити 300г окропу, 5 хв настояти. Пити без цукру, дрібними ковтками.
Максимальний курс 6 тижнів, після цього 2 місяці перерви і 6-ти тижневий курс повторити знову.
Протипоказання
дітям до 14 років, вагітним, у період лактації, при гастриті і виразкових захворювань шлунка.
Зберігати в сухому, темному місці при температурі до +25°С.
Чайний збір Lapacho - сприяє роботі лімфатичної системи, релаксації, спокійному сну і повноцінному відпочинку. Бере активну участь у збереженні мікро-капілярного обігу та проникності клітинної мембрани. Також допоможе зміцнити серцевий м'яз.
Лапачо – фіточай з кори мурашиного дерева, яке росте в джунглях Аргентини, Мексики і Перу. Інки називали Лапачо "деревом життя" і лікували за допомогою цього напою запалення кишечника, діабет, артрит, недокрів'я, астму, імпотенцію, випадання волосся й ін. Сьогодні цю рослину застосовують у різних клініках Південної Америки для лікування лейкемії, при захворюваннях імунної та лімфатичної систем, при лімфостазі. Лапачо містить в собі вітаміни, 18 хінонів (природні фунгіциди), карнасол (потужний антиоксидант), текомин, який здатний знижувати рівень цукру в крові.
Квіти ромашки – містять ефірну олію (1%), азулен , глікозиди. Відвари з сушених суцвіть ромашки здавна застосовувалися в медицині як потогінний, заспокійливий, протизапальний і антисептичний засіб при спазмах кишечнику, при метеоризмі, діареї таож усуває бродіння.
Кориця – це висушена кора коричних дерев. У ній містяться ефірні олії (2%), дубильні речовини, смола. Вона багата кальцієм і харчовими волокнами. Волокна і кальцій "пов'язують" солі жовчних кислот, після чого ці шкідливі для товстої кишки речовини виводяться з організму. Завдяки цьому, кориця перешкоджає розвитку раку товстої кишки. Також вона має антибактеріальну властивість і сприяє зниженню цукру в крові. Всього половина чайної ложки кориці може помітно впливати на активність інсуліну і здатність клітин абсорбувати глюкозу.
Гвоздика – це пряність, яка багата мікроелементами і вітамінами. Містить в собі білок, жири, вуглеводи, бета-каротин, вітаміни групи В (В1, В9, РР), аскорбінову кислоту, токоферол, філохінон, мікроелементи магній, залізо, мідь, калій, натрій, фосфор, кальцій, селен, марганець і цинк. На третину гвоздика складається з клітковини, яка впливає на перистальтику кишечнику. Гвоздика використовується як знеболюючий, спазмолітичний і сечогінний засіб. Покращує травлення, усуває газоутворення. Ефірне масло гвоздики – потужний антисептик, який ефективно бореться з гельмінтами та патогенними бактеріями. Вона усуває діафрагмальні і м'язові судоми, справляється з гикавкою. Позитивно діє при артрозах, артритах, травмах, астмі, ангіні, фурункульозі, при зниженому артеріальному тиску.